Tereza Břeclav
Zimní stadion
Fotbalové areály
Krytý bazén
Letní koupaliště
Lichtenštejnské stezky
Aktuality
O nás
Veřejné zakázky
Kontakty

Pronájem bufetu na koupališti

18.05.2020

 Nabízíme k pronájmu malý bufet u vchodu na koupaliště. Bližší informace u vedoucího krytého bazénu a koupaliště pana Davida Bartala, email bartal@tereza-breclav.cz

Otevření sportovišť

12.05.2020

 Od 11.5.2020 jsme otevřeli fotbalové areály pro sportovce. Prosím dodržujte všechny pokyny, které jsou umístěny v prostorách každého areálu. 

Kabát opět v Břeclavi

16.01.2020

Skupina Kabát připravila halové Turné 2020, které proběhne v 17 městech po celé ČR. Turné se bude konat na zimních stadionech a ve víceúčelových arénách. Začátek šnůry je naplánovaný na začátek října 2020 a skončí 26. 11. 2020 v pražské O2 areně. Kapela by měla zvládnout dvacet jedna koncertů během dvou měsíců a to včetně slovenské části.

Koncertní podium bude koncipováno doprostřed stadionů. V případě Kabátu to není poprvé a rozhodně ani naposledy. Kapelu tato varianta baví, i když sami s nadsázkou říkají: „Mizí možnost se o pauze „zašít“ u aparátu a vydechnout si.“ Všichni návštěvníci koncertu budou tak mít blíže k jevišti, je to dlouhodobě asi nejatraktivnější varianta z pohledu diváka.

Kabát Turné 2020 by se mělo repertoárem zásadně lišit v tom, že se budou hrát nové věci z chystané desky. Kapela doufá, že ji do Turné 2020 stihne celou dodělat a pokud možno také vy-dat! A co k chystanému turné říkají kluci z kapely? „Vypadá to jako alibismus, ale po těch letech už je to vlastně klišé, ale i jasný postoj! Dokud s tím nebudeme spokojeni na 100%, tak to prostě nevyjde. Intenzivně se na tom dělá již od ledna 2019, a práce pokračují. Chceme vždy ještě lepší CD, než bylo to poslední. Chceme vydat prostě nejlepší album!

Vstupeneky v předprodeji v sítí Ticketportal,Ticketlive, Ticketmaster,Sazkaticket

Poptávku na vozíčkáře pro jednotlivé haly zasílejte na rezervace@ticketportal.cz s kopií oskenovaného průkazu. Jiné slevy ne.

 

Odkaz na prodej Ticketportal: https://www.ticketportal.cz/event/KABAT-TOUR-2020

Odkaz na prodej Ticketmaster: https://www.ticketmaster.cz/artist/kabat-vstupenky/1013534

Odkaz na prodej Ticketlive: https://www.ticketlive.cz/cs/event/kabat-turne-mmxx-2020-vstupenky

Platba kartou

24.07.2019

Od dnešního poledne je možné na letním koupališti platit vstupné platební kartou. Tuto možnost platby připravujeme i na krytý bazén.

Multisport karty

26.02.2019

 

Vážení držitelé multisport karty, 

oznamujeme Vám, že od 1.3.2019 budete opět moci kartu použít pro vstup na krytý bazén. 

Těšíme se na Vaši návštěvu 

Partneři webu

 
 
TOP